środa, 16 lipca 2014

Stadiony Mistrzostw Świata 2018 w Rosji

Mistrzostwa Świata w Brazylii przeszły już do historii. Za 4 lata - w 2018 roku Mistrzostwa Świata odbędą się w Rosji. Otwarcie mundialu zaplanowano na 8 czerwca 2018 w Moskwie. Będzie to pierwszy turniej na terenie Europy Wschodniej. Mistrzostwa zostaną rozegrane na 12 stadionach. Już teraz możemy podziwiać wizualizacje rosyjskich stadionów:

Sinara Arena


Baltic Arena


Kazan Arena


Otkrite Arena


Luzhniki Arena


Stadion w Rostowie


Rotor Arena


Fisht Olympic Stadium


Stadion Yubileyniy Saransk


Stadion Samara


Zenit Arena


Stadion Nizhny Novgorod


źródło zdjęć: fangol.pl

5 komentarzy:

 1. Ten wpis o tych stadionach i bogactwo stadionów w Brazylii i puste i niepotrzebne stadiony po Mistrzostwach Europy w Portugalii potwierdzają moją opinię o piłce nożnej - że się skończyła z czasem, jak pieniądze zaczęły przysłaniać sport... www.pilkaipieniadze.blogspot.com - to mój pesymistyczny blog :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałem, że na jednym z brazylijskich stadionów będzie grała drużyna licząca około 300 kibiców. Nie ma szans by z biletów i sponsorów utrzymywać stadion na blisko 50 tysięcy miejsc.

   Usuń
  2. Czytałem że na budowę i modernizację stadionów Rosja wyda 4 miliardy dolarów

   Usuń
 2. Wyglądają imponująco te stadiony... Ale jakoś strach tam jechać na te mistrzostwa, takie przynajmniej mam obawy... Zapraszam na http://www.dab.org.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. dobra robota fajny i przyjemny artykuł :] u nas na stronie www.PilkarskiSwiat.com pojawiła się galeria zdjęciowa z tego meczu, a może Pan chciałby co jakiś czas przesłać nam swój artykuł na temat piłki nożnej do publikacji.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń