sobota, 23 sierpnia 2014

Atletico Madryt z Superpucharem Hiszpanii

Atletico Madryt sięgnęło po pierwsze trofeum w nowym sezonie. W rewanżu na własnym stadionie zwyciężyli 1:0 po szybko strzelonym golu w drugiej minucie przez Mandżukića. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1 na Santiago Bernabeu i zwiastowało zaciętą walkę w rewanżu. Piłkarze Realu już w pierwszych minutach dali się zaskoczyć nowemu nabytkowi Atletico. Gol sprawił, że Królewscy musieli przejść do ofensywy. W pierwszej połowie wyróżniającym się piłkarzem w ekipie Ancolettiego był James Rodriguez, w drugiej Cristiano Ronaldo. Królewscy zapowiadający, że w aktualnym sezonie zdobędą 6 tytułów mogą już jeden sobie odliczyć. Atletico pomimo sprzedaży kluczowych graczy nie straciło na jakości. Diego Simeone wlał w serca nowych piłkarzy radość gry w piłkę. Atletico w nowym sezonie Primera Division może znów stać się czarnym koniem rozgrywek. Liga i puchar z Atletico i Realem zapowiadają rywalizację na wysokim poziomie piłkarskim.

Atletico Madryt - Real Madryt 1:1

Atletico Madryt - Real Madryt 1:0