niedziela, 22 grudnia 2013

Manchester City na fali

Piłkarze Manchesteru City odnoszą kolejne przekonujące zwycięstwo (w 17 kolejce Premier League). Fulham tym samym dołączył do grupy zespołów tracących w starciu z City co najmniej cztery gole. Prowadzenie gościom dał w 23 minucie Yaya Toure, a przed przerwą na 2:0 podwyższył Vincent Kompany. W 50 minucie Fulham strzelił gola kontaktowego (Kieran Richardson), a do remisu doprowadziła niefortunna interwencja Kompanego. Manchester tak jak w poprzednich meczach udowodnił, że gra do samego końca. Na efekty nie trzeba było długo czekać i w 78 minucie prowadzenie dał Jesus Navas, a 5 minut później ostateczne zwycięstwo City 4:2 przypieczętował Milner. Manchester City w sezonie 2013/2014 gra zarówno efektownie, jak i efektywnie. Czy stać ich na taką grę przez cały sezon? Czy ta forma ma związek ze słabymi rywalami? Prawdziwy sprawdzian możliwości piłkarzy The Citizens zobaczymy w 18 kolejce Premier League. Manchester City na własnym stadionie podejmie Liverpool FC.