piątek, 3 stycznia 2014

Puchar Anglii - 3 runda

Od jutra rozpoczyna się 3 runda Pucharu Anglii. Z kim będą rywalizować faworyci rozgrywek? Czy Manchester City, Arsenal Londyn, Chelsea Londyn przejdą do następnej rundy? Sprawdźmy najpierw pary tej rundy i notowania.Pierwsi w pucharze zagrają piłkarze 10 klubu Championship - Blackburn Rovers i wicelidera Premier League - Manchesteru City. Aktualna forma The Citizens wskazuje, że goście nie będą mieli większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Blackburn, które nie tak dawno grało w Premier League aktualnie prezentuje się przeciętnie. Sam Jordan Rhodes - który strzelił już ponad połowę goli dla drużyny (w całych rozgrywkach) nie wystarczy. W klubie z Manchesteru trafiających liderów jest znacznie więcej – choćby Aguero, Toure, Negredo.
Typ: zwycięstwo Manchesteru City

Hitem 3 rundy będzie pojedynek na Emirates Stadium - Arsenal zagra z Tottenhamem. Oba zespoły prezentują w ostatnich meczach niezłą formę. Kanonierzy w Premier League wygrali 2:0 z Cardiff, a Koguty 2:1 z Manchesterem United. Piłkarze Arsenalu i Tottenhamu uwielbiają  oraz potrafią grać z kontry. Szykuje się szybki, emocjonujący mecz. Przewagą Arsenalu będą kibice. Kilkadziesiąt tysięcy wiernych fanów na Emirates Stadium mogą przeważyć na wygranej Kanonierów.
Typ: zwycięstwo Arsenalu Londyn

Chelsea Londyn zagra na wyjeździe z Derby Country. Tu także będziemy mieli pojedynek pomiędzy zespołem z Premier League a Championship. Chelsea nie może zlekceważyć rywala, który bije się o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Takie zespoły pokazują charakter i ambicję, zwłaszcza gdy grają u siebie. Zespół Mourinho musi solidnie się przygotować i uważać.
Typ: zwycięstwo Chelsea Londyn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz